Увага! Через карантин термін виконання замовлень становить 5-10 днів
                            
+38 050 05 44 335

Онлайн ательє

Для чього ми створили онлайн ательє?

Якщо Ви не знайшли підходящий товар у нашій крамниці або у вас є бажання створити особливу річ за індивідуальним дизайном, будемо раді допомогти Вам у цьому!
Індивідуальний текстиль саме під Ваш інтер'єр, або фасон одягу, створений за Вашим ескізом, річ, яку Ви давно шукаєте та уявляли собі десятки разів, але не можете знайти - тоді онлайн ательє створене саме для Вас!
Окрім стандартної палітри кольорів ми можемо запропонувати конкретні відтінки та кольори за запитом для індивідуального пошиву. 

Як замовити?

На сторінці кожного товару у крамниці є функція "індивідуальний розмір" та "інший" (стосовно кольору). Якщо Вам сподобалась річ у каталогах і Ви хочете ії замовити, але, обравши інший колір та нестандартний розмір, варто лише обрати ці функції і у коментірії до замоволення написати Ваші побажання стосовно змін до моделі, далі оформити замовлення.

Але, якщо Ви хочете пошити річ, якої немає у каталозі, будь ласка, відправте нам фото або ескіз (якщо є) з описом того, що саме Ви б хотіли пошити.

Після цього ми зв'яжемося з Вами для уточнення деталей та порахуємо вартість замовлення.

Термін виконання залежить від важкості пошиття та наявності бажаної тканини.

Що саме можна замовити у ательє?

Ви можете замовити індивідуально:

текстиль для дому (постільну білизну, столовий текстиль для дому та закладів, штори та гардини, одяг, персональні та корпоративні подарунки.

Ми з радістю втілемо Ваші ідеї у життя та підкажемо накращі варіанти!

Що б Ви хотіли пошити?

Розкажіть нам про річ, яку б Ви хотіли пошити, та завантажте фото (якщо є)

  • Сайт
  • Магазин