знижка -15% на весь одяг за промокодом "Ukraine"
або за повною ціною і частина з кожного замовлення ідуть на гуманітарні потреби у м.Харків
Все буде Україна!

Індивідуальний пошив текстилю для дому та одягу з натурального льону

Онлайн ательє


Для чього ми створили онлайн ательє?

Якщо Ви не знайшли підходящий товар у нашій крамниці або у вас є бажання створити особливу річ за індивідуальним дизайном, будемо раді допомогти Вам у цьому!
Індивідуальний текстиль саме під Ваш інтер'єр, або фасон одягу, створений за Вашим ескізом, річ, яку Ви давно шукаєте та уявляли собі десятки разів, але не можете знайти - тоді онлайн ательє створене саме для Вас!
Окрім стандартної палітри кольорів ми можемо запропонувати конкретні відтінки та кольори за запитом для індивідуального пошиву. 


Як замовити?

На сторінці кожного товару у крамниці є функція "індивідуальний розмір" та "інший" (стосовно кольору). Якщо Вам сподобалась річ у каталогах і Ви хочете ії замовити, але, обравши інший колір та нестандартний розмір, варто лише обрати ці функції і у коментарії до замоволення написати Ваші побажання стосовно змін до моделі, далі оформити замовлення.

Але, якщо Ви хочете пошити річ, якої немає у каталозі, будь ласка, відправте нам фото або ескіз (якщо є) у телеграм або на пошту з описом того, що саме Ви б хотіли пошити.

Після цього ми зв'яжемося з Вами для уточнення деталей та порахуємо вартість замовлення.
Термін виконання залежить від важкості пошиття та наявності бажаної тканини.


Що саме можна замовити у ательє?

Ви можете замовити індивідуально:
текстиль для дому (постільну білизну, столовий текстиль для дому та закладів, штори та гардини, одяг, персональні та корпоративні подарунки.
Одяг з льону за власним дизайном. 
Попереджаємо - ми не копіюємо інші бренди або дизайнерів, а можемо запропонувати Вам лише надихнутися іншими роботами, доробити іх та створити щось обосливе та своє!

Ми з радістю втілемо Ваші ідеї у життя та підкажемо найкращі варіанти!
Що б Ви хотіли пошити?

Розкажіть нам про річ, яку б Ви хотіли пошити, та завантажте фото (якщо є) і відправте на нашу електронну пошту gnizdolinen@gmail.com

Творимо разом!
  • Сайт
  • Крамниця