Упаковка та персоналізація

Історія створення

Створивши наш перший комплект постільної білизни, ми активно шукали правильний варіант упаковки для неї.

Потрібно було, щоб вона не була схожа на інших та повністю відповідала концепції бренду.
Перебравши десятки варіантів та зробивши кілька пробних упаковок, згодом народилася ідея створення саме дерев'яної круглої коробки!

Так, вона не була схожа на стандартну упаковку, адже не дуже логічно було поміщати постільну білизну, зазвичай дбайливо згорнуту, в круглу упаковку. Але ж це льон! Ми могли собі це дозволити!

Його можна м'яти і він так красиво виглядав у цій дерев'яній "рамці".
Ми пішли проти стандартів ринку та наважились на круглу форму.
Бо саме круг і став логічним завершенням назви, саме ця упаковка і стала тим самим гніздечком для натурального текстилю.

Це не просто упаковка, це - завершена форма ідеї бренду.
І все було б так ідеально, якщо ця ідея була проста у реалізації.
Кругла форма здалася дуже складною задачею для майстрів.

Практично всі, у кого ми питали про можливість такого дизайну, відмовляли, аргументуючи високою вартістю та неможливістю виконання. Нам потрібен був компроміс - красива кругла упаковка за адекватною ціною.

Перебравши десятки майстрів, ми знайшли ті самі золоті руки на заході нашої країни, які були взмозі зробити це гніздечко! Придумавши та довершивши конструкцію, нам було відправлено перший екземпляр. І так, це було воно!
Нарешті, ми тримали у руках гніздечко, яке співпало з уявленням в голові.

Затамувавши подих, ми чекали реакції перших клієнтів... І вона була надзвичайна!
Перебуваючи на виставках, це гніздечко завжди привертало на себе увагу.

Тепер це гніздечко є у багатьох в домі і це не просто упаковка, яку ставлять у шухляду. Вона приносить радість з першого моменту і надалі.


Нещодавно нам прийшлося змінити упаковку з дерев'яної на картонну, бо все частіше служби доставки не довозили до наших клієнтів ці чудові коробочки.
Але картонні виявились також дуже красивими та фірмовими, ще й доставлялися цілисними. 
Кожного разу ми намагаємось змінювати деталі та додавати щось приємне та цікаве у пакування, як то авторські листівки від українських ілюстраторок або друк на тканних етикетках, листівки з переробленого паперу від майстринь. 


Для одягу та дрібного текстилю ми використовуємо лляні мішечки, які шиємо з зілишків тканини. Такми чином ми мінімізуємо відходи від виробництва і підримуємо концепцію zero waste.

Ваші замовлення допомогають нам ставаити кращими тас цікавішими!

Дякуємо!