знижка -15% на весь одяг за промокодом "Ukraine"
або за повною ціною і частина з кожного замовлення ідуть на гуманітарні потреби у м.Харків
Все буде Україна!

Упаковка

Сьогодні ми дійшли до мінімалізму в нашій упаковці і прибрали всі зайві елементи.
Адже отримуючи часто wow-упаковку, ми радіємо лише кілька хвилин і потім все це іде на смітник, не може бути використано функціонально або мало хто займається сортуванням та переробкою зайвих предметів wow-упаковок.
Ми віримо, що аудиторія свідома і для неї пріоритет у якості та самому матеріалі, а також у належному відношенню до споживання.
Саме тому зараз ми використовуємо у якості упаковки до постільної білизни - еко-шопери з льону або картонні крафтові коробки за Вашим вибіром.
Для одягу та іншого текстилю ми використовуємо лляні мішечки, які шиємо з зілишків тканини. Таким чином ми мінімізуємо відходи від виробництва і підримуємо концепцію zero waste.
Лляні мішечки та шопери Ви зможете використовувати і надалі, нходити в улюбені крамниці за продуктами або зберігати будь що у них.
Листівки з привітанням та порадами щодо догляду ми теж скоротили і все умістили на одній, робимо іх з крафту або замовляємо у різних майстринь з переробленого паперу і вони завжди унікальні та неповторні.
Це є турбота про планету та про Вас.
Якщо у Вас виникають питання, навряд чи Ви будете шукати листівку, але можете написати нам, поспілкуватися або порадитися - ми завжди раді бути з Вами на зв'язку!
Бірки також можемо виготовляти з клаптиків льону або переробленого паперу. І завжди намагаємось використовувати ручний стемпінг, а не принт. Прив'язуємо іх на джутовий шпагат і ніяких пластикових кріплень.
Кожна бірка виходить неповторною, адже це - ручна робота!
Ми завжди у пошуках цікавих та натуральних варіантів упаковки і з задоволенням ділимось з Вами нашими експерементами!

Персоналізація
Ми знаємо, як іноді важливо подарувати сакральний та особливий подарунок або зробити його собі у знак особистих перемог.
Саме тому, ми створили функцію персоналізаціі.
Це - індивідуальна вишивка на Вашому виробі.
Це можуть бути особисті та сакральні дати, символи або ініціали.
При замовленні на сайті, варто лише зазначити у коментарії, що хотіли б додати персоналізацію. А далі - діло за нами!
Дарувати емоції - це щастя!

Історія створення нашої упаковки

Створивши наш перший комплект постільної білизни, ми активно шукали правильний варіант упаковки для неї.

Потрібно було, щоб вона не була схожа на інших та повністю відповідала концепції бренду.
Перебравши десятки варіантів та зробивши кілька пробних упаковок, згодом народилася ідея створення саме дерев'яної круглої коробки!

Так, вона не була схожа на стандартну упаковку, адже не дуже логічно було поміщати постільну білизну, зазвичай дбайливо згорнуту, в круглу упаковку. Але ж це льон! Ми могли собі це дозволити!

Його можна м'яти і він так красиво виглядав у цій дерев'яній "рамці".
Ми пішли проти стандартів ринку та наважились на круглу форму.
Бо саме круг і став логічним завершенням назви, саме ця упаковка і стала тим самим гніздечком для натурального текстилю.

Це не просто упаковка, це - завершена форма ідеї бренду.
І все було б так ідеально, якщо ця ідея була проста у реалізації.
Кругла форма здалася дуже складною задачею для майстрів.

Практично всі, у кого ми питали про можливість такого дизайну, відмовляли, аргументуючи високою вартістю та неможливістю виконання. Нам потрібен був компроміс - красива кругла упаковка за адекватною ціною.

Перебравши десятки майстрів, ми знайшли ті самі золоті руки на заході нашої країни, які були взмозі зробити це гніздечко! Придумавши та довершивши конструкцію, нам було відправлено перший екземпляр. І так, це було воно!
Нарешті, ми тримали у руках гніздечко, яке співпало з уявленням в голові.

Затамувавши подих, ми чекали реакції перших клієнтів... І вона була надзвичайна!
Перебуваючи на виставках, це гніздечко завжди привертало на себе увагу.

Тепер це гніздечко є у багатьох в домі і це не просто упаковка, яку ставлять у шухляду. Вона приносить радість з першого моменту і надалі.


Нам прийшлося змінити упаковку з дерев'яної на картонну, бо все частіше служби доставки не довозили до наших клієнтів ці чудові коробочки. Ми засмучувались кожного разу, коли отримували повідомлення від клієнтів про пошкоджену коробку, адже багато хто замовляв іх для подарунків. 

Але картонні виявились також дуже красивими та фірмовими, ще й доставлялися цілисними. 
Кожного разу ми намагаємось змінювати деталі та додавати щось приємне та цікаве у пакування, як то авторські листівки від українських ілюстраторок або друк на тканних етикетках, листівки з переробленого паперу від майстринь. 


Ваші замовлення допомогають нам ставаити кращими тас цікавішими!

Дякуємо!

  • Сайт
  • Крамниця