SUSTAINABILITY

Принципи виробництва та матеріали

Gnizdo є локальним українським брендом, який спрямований на розвиток внутрішньої легкої промисловості. Ми не замовляємо партії товарів на великих фабриках в інших країнах, тим самим не підтримуємо несправедливі умови праці та забруднення навколишнього середовища великими фабриками. Ми маємо власне виробництво, а також підрядників, що сприяє розвитку індустрії на внутрішньому ринку, достойних умов праці та заробітної плати, підтримці місцевих громад та грошообігу всередині країни. 

Ми пишаємося тим, що використовуємо тільки натуральні матеріали у виробництві наших товарів, переважно льон та бавовну. Ми відмовляємося від використання поліестеру та інших синтетичних матеріалів, оскільки віддаємо перевагу екологічно чистим і довговічним рішенням.Ми співпрацюємо з постачальниками тканин, які надають тканини українського, турецького та італійського походження. 
Натуральні тканини відзначаються високою якістю та можуть легко піддаватися переробці, сприяючи збереженню ресурсів та стимулюючи стале виробництво.

Поза часом та модою

Наша мета - створювати речі поза часом та модою. Створення базового одягу та текстилю, який може поєднуватися між собою протягом кількох сезонів та років, продовжуючи бути актуальним.
Підтримуємо ідею slow fashion – скорочення кількості використовуваних речей і збільшення життєвого циклу одягу, адже натуральний та якісний текстиль і одяг прослужать набагато більше часу.

 

Різноманітність та індивідуальність 

Розробляючи наші вироби, ми стараємось зробити їх максимально універсальними для подальших змін та корегувань. Саме тому ви не побачити в асортименті бренду надскладних фасонів. Ми маємо стандартні розроблені лекала, але завжди орієнтуємось на параметри клієнта і в разі потреби - адаптуємо речі під індивідуальні параметри, адже всі ми занадто різні, щоб використовувати стандартну розмірну сітку. Це дозволяє клієнтам почуватися зручно у замовленнях речах та залишатися собою. Ми адаптуємо речі під різний зріст, співвідношення верху до низу, розміри поза стандартною розмірною сіткою. 
Переробляємо речі в разі не комфортної посадки після покупки та залишаємось на зв'язку з клієнтом в разі потреби ремонту та консультацій щодо догляду. 

ДЕТАЛІ

Етикетки 

Ми приділяємо особливу увагу кожній деталі наших виробів. Для цього ми використовуємо текстильні бавовняні розмірні бирки та брендові ярлики. 
Кожен елемент нашої продукції є важливою складовою нашого бренду та відданості сталому виробництву.

Фурнітура

Ми використовуємо ґудзики з натуральної мушлі або кокосу замість пластикових.
Тестуємо різни нитки та віддаємо перевагу натуральним для вишивки та найбільш міцним для пошиву, щоб речі якомога довше служили.

Пакування

Наш підхід до упаковки відображає нашу зосередженість на сталому виробництві та прагнення зменшити негативний вплив на навколишнє середовище. Ми віддаємо перевагу еко-пакуванню, яке не лише є дружнім до навколишнього середовища, а й може служити протягом тривалого часу після покупки.

У якості нашого основного виду упаковки ми використовуємо лляні мішечки, які виготовляються з залишків льону з основного виробництва. Цей підхід дозволяє нам мінімізувати відходи та створювати естетично привабливу упаковку з природних матеріалів. 

Лляний мішечок має безліч застосувань, що робить його надзвичайно практичним. Він ідеально підходить для зберігання придбаних товарів, може бути використаний для прання делікатних речей у пральній машині, а також для зберігання білизни та інших предметів. Широкий спектр можливостей використання цього типу упаковки дозволяє уникнути її викидання відразу після отримання посилки, що сприяє нашим зусиллям у зменшенні відходів та підтримці сталого способу життя.

Окрім мішечків з льону, ми ретельно зберігаємо більш дрібні залишки з виробництва та використовуємо їх для ексклюзивної колекції Kyiv.Mosaic - переглянути

Для наших етикеток ми використовуємо крафтовий або перероблений папір, а також шпагат або бавовняну стрічку для їх закріплення. Це дозволяє нам не лише створювати естетично привабливі етикетки, але й дбати про екологічність нашого підходу до упаковки.

Крім того, до кожного замовлення ми додаємо листівку з рекомендаціями щодо догляду. Ми вважаємо, що правильний догляд за нашими виробами не лише забезпечує їх тривалість та довговічність, але й допомагає зберегти їхню першопочаткову якість і вигляд.

Для докладних рекомендацій щодо догляду за нашими виробами з льону ви можете ознайомитись тут

переглянути

Наша пристрасність до сталого виробництва пронизує кожний аспект нашого бренду. Від використання натуральних матеріалів та екологічної упаковки до надання рекомендацій з догляду за нашою продукцією, ми надаємо перевагу відповідальному ставленню до навколишнього середовища, пропонуючи водночас довговічні товари.
Універсальні речі та персоналізоване обслуговування - те, що ми можемо запропонувати 'к сталий бренд і запрошуємо вас приєднатися до такого стилю життя, в якому цінується тривалість, натуральність та сталість.

  • Сайт
  • Крамниця