Оплата та доставка

Якщо Ви зробили замовлення у крамниці зі стандартного каталогу, термін виконання кожного виробу вказаний в описі. Звертайте будь ласка на це увагу. Іноді можуть бути затримки у зв'язку з державними святами або затримками сировини на складі постачальника.

Якщо Ваше замовлення термінове або повинно прийти до конкретної дати, будь ласка, вказуйте це у коментарії замовлення.

 

Якщо було замовлення на індивідуальний пошив, враховується об'єм та специфіка замовлення. Вартість розраховується індивідуально.

Оплату Ви можете здійснити через систему LiqPay в онлайн крамниці. Оскільки більшість виробів з сайту є на замовлення, це потребує 100% оплати. У деяких випадках індивідуальних замовлень, можлива передплата 50% .
Після оформлення замовлення Вам передзвонить менеджер або зв'яжеться у телеграм та уточнить всі деталі.


Доставка по Україні згідно з тарифами перевізника сплачується отримувачем. Відправка стандартно відбувається через логістичну компанію "Нова пошта". Але, за потребою здійснюється всіма внутрішніми способами доставки. Вказуйте будь ласка при замовленні.

Всі повернення (окрім недоліків виробництва або помилок з нашої сторони) сплачуються  отримувачем.

 

Міжнародна доставка здійснюється з України Укрпоштою, далі - міжнародними перевізниками-парнерами.

Сплачується одразу при замовленні за калькулятором Укрпошти (розраховується при кожному замовленні індивідуально). 

Залишились питання?

Раді відповісти!

Повернення

Якщо з якихось причин Вам не сподобався або не підійшов товар, ми зможемо його прийняти на повернення :
(ми вибрали у переліку ті товари, які Ви можете придбати у нас)

Згідно статті 9 Закону України "Про захист прав споживачів" передбачено право споживача обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням.

 

Обмін або повернення товару можливе на протязі 14 днів, без врахування дня покупки, якщо триваліший термін обміну або повернення товару не було оголошено продавцем.

 

Обмін або повернення товару проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики та розрахунковий документ, виданий продавцем разом з товаром. Якщо на момент обміну або повернення потрібного товару немає у продажу, споживач має право розірвати договір купівлі-продажу та повернути товар і одержати назад гроші.


Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів", затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).

До товарів які не підлягають обміну, або поверненню відносяться:

1.-17...
18. Тканини.
19. Тюлегардинні і мереживні полотна.
20. ...
21. Білизна натільна.
22. Білизна постільна.
...
Перелік товарів, що не підлягають обміну або поверненню є вичерпним.
Продавець не має права відмовити в обміні або поверненні товару, не включеного до переліку, якщо він відповідає всім вимогам, передбаченим ст. 9 Закону.

Щодо інших товарів, представлених у крамниці, вони підлягають обміну і поверненню.

Ми не маємо стандартної гарантії 14 днів з моменту покупки, адже більшість виробів шиється на замовлення під кожного клієнта, тому ми надаємо "пожиттєву гарантію" і вона включає в себе:

У разі вимоги та невідповідності моделі або розмірів, виріб може бути перероблений, якщо були допущені помилки у готовому виробі з нашого боку, (за коректність даних замовника ми не несемо відповідальності і шиємо за наданими мірками).
Індивідуальні замовлення не підлягають поверненню та обміну, але можуть бути перероблені за бажанням клієнта за додаткову вартість.

Ми залюбки переробимо Ваше замовлення, якщо воно потребує незначних корекцій безкоштовно та сплатимо всі доставки.
Якщо у Вас виникли складності в процесі використання виробів, ми завжди на зв'язку і надамо консультаціі або допоможемо вирішити питання щодо догляду, ремонту або інші.

 

Всі спірні питання вирішуються, а гарні відносини залишаються!

 

  • Сайт
  • Крамниця