GNIZDO -  це український sustainable бренд текстилю для дому та одягу з натурального льону.


 

Локальний виробник з 2017 року
Використовуємо тільки органічні та натуральні матеріали
(льон та бавовна як основна тканина; дерево і мушля у ґудзиках; картон і тканина в пакуванн; перероблений та крафтовий папір для бірок)

 

Виготовляємо під замовлення для кожного клієнта, тому не маємо складу та зайвих речей, а з залишків тканини шиємо наше пакування

Створюємо речі у мінімалістичному стилі поза модою та часом
Підтримуємо ідею slow fashion – скорочення кількості використовуваних речей і збільшення життєвого циклу одягу, адже натуральний та якісний текстиль і одяг прослужать набагато більше часу

Даємо гарантію пожиттєво, дружимо з клієнтом після покупки, відповідаємо на всі запитання або вирішуємо складності, які могли виникнути з речами у процесі використання

Популяризуємо український продукт, надихаємось культурою, етнічними мотивами та втілюємо їх у наших виробах.БУДУЙ СВОЄ. GNIZDO


Історія створення

 

Бренд почав своє існування у 2017 році з виробництва постільної білизни з натурального льону. Згодом додали до асортименту інший текстиль та одяг для дому.

За ці роки ми подолали неабиякий шлях і хочемо й надалі розвиватися у цьому напрямі. 
 

Ми пробуємо нове: партнерства, колаборації, змінюємо моделі, підхід і товари.
Але ми залишаємо найголовніше – нашу філософію. Вона полягає у використанні тільки натуральних матеріалів, авторського виробництва та автентиці.
Ми робимо для Вас речі, які варті того, щоб бути у Вас вдома замість звичайного масмаркету.

Надихаючись нашою культурою, ми намагаємось більше популяризувати український продукт, тому це – більше, ніж просто онлайн крамниця.
У нашому інстаграмі можна побачити проєкти, пов'язані з іншими брендами, з якими ми розділяємо філософію та українських художників, які надихнули нас своєю творчістю.
Ми постійно перебуваємо в пошуках і саме цей процес штовхає нас вперед.


Ідея
 

Ринок постільної білизни у нашій країні був перевантажений кількістю, але не якістю. На полицях крамниць було легко знайти багато постільної білизни з Китаю, Туреччини, Європи та інших країн, рідше – українського виробника. Але коло значно звужувалось в асортименті, коли ми питали про однотонні кольори або хоча б лаконічний дизайн. Ще більше звужувалось, якщо запитували про абсолютно натуральний склад. 

Виявилось, що знайти без проблем натуральну постільну білизну, однотонну, а ще й українського виробника практично неможливо. Звичайно ж, європейські крамниці радували своїми варіантами, але хотілось розширити наш власний ринок лаконічністю. Тому ми почали думати над тією постільною білизною, яку б купили самі за всіма критеріями.

І так ми розуміли, що буде не просто, адже згідно з опитуванням і наявному асортименту, наш товар не був би скажено популярним.

 

Ми знали, що будемо створювати не масмаркет, а нішевий продукт і обов'язково знайдемо свого клієнта. З ідеї просто натуральної білизни ми залишили тільки лляну, бо, вивчивши властивості та якості льону, одностайно сказали –ЛЬОН!

 

Це має бути саме льон! Саме тоді все інше сформувалось у голові та гармонійно почало уживатися – пакування, деталі, концепція взагалі.Назва

 

Визначившись із концепцією, залишилось придумати назву. Але це було завдання не з легких. Це мала бути назва, яка б відображала українську душу та суть ідеї, але у сучасному виконанні. Мозковий штурм дав свої результати - "GNIZDO". Це воно! Лаконічно, сучасно, з українською "ментальністю".


У нас це слово асоціюється з затишком, домівкою та добробутом, ну а написання латиницею робить свою справу. Далі – була праця дизайнера, якому ми подали ескіз і концепцію. Черездеякий час у нас було готове лого з надписом. Згодом, слідкуючи за трендами дизайну, ми спростили його і зробили більш сучасним і стильним, але залишили найголовніші елементи.


За декілька тижнів ми створили пробний продукт - знайшли постачальника тканин, пошили перші комплекти. Перед цим вивчили, який має бути пошив у якісної постільної білизни, довго шукали золоті руки для пошиття, адже це виявилось так не просто. Ми перебрали декілька кравчинь, перед тим, як знайшли тих, які роблять дуже дбайливо та якісно. Це були за класикою кольори "Еко" - небілений класичний льон та "Небо"- ніжно-блакитний.

 

Потім розробили пакування (історію про яку ви зможете почитати окремо у розділі "Пакування
та персоналізація") та інші деталі, які відрізняли наш товар від інших і робили його авторським та особливим, порахували ціну та, знайшовши ідеального фотографа, зробили перший фотосет наших комплектів. Кожен із цих етапів заслуговує на окрему історію, але ми не будемо видавати всіх секретів, а просто покажемо вам результат!Створивши акаунт в інстаграмі, почали нашу історію...

 

Публікуючи все більше фото та активно розвиваючи сторінку, було зрозуміло, що попит на цей товар є і ми все робимо правильно...

Люди хочуть бачити мінімалізм, якість і натуральність. Це було абсолютне щастя!
Потім ми розширювали асортимент іншими кольорами, адже льон може бути зовсім не класичним і нудним, а яскравим і цікавим. Отримуючи все більше замовлень, буваючи на виставках, працюючи з шоурумами, було прагнення йти тільки вперед і розширяти ринок домашнього текстилю українським виробником! Постійно працюючи над якістю, ми щось змінювали, додавали, прибирали, переробляли, це було частиною процесу становлення остаточної формули продукту. 


Згодом, вирішили розширити асортимент не тільки постільною білизною, але й столовим текстилем та одягом для дому, залишаючи основну концепцію - тільки льон, бавовна та дерево, нічого зайвого! Ну, і коли всі вже питалися про одяг з льону та підтримуючи хвилю моди на льон, було вирішено шити лляний одяг.
Згодом ми почали роботу над сайтом, щоб кожному клієнту було зручно переглядати каталог, обирати моделі, дізнаватись ціни або просто роздивлятися.


На сьогодні
 

Зараз ми постійно розширюємо асортимент новими моделями, співпрацюємо з цікавими людьми, які надихають на створення нового та унікального.
Ми раді, що були одними з перших на українському ринку, які зайшли у цю нішу і стали популяризувати красивий текстиль і натуральний одяг. 
Сьогодні вже існують десятки брендів зі схожими концепціями, але кожен з них унікальний та має свого клієнта.
Ми щиро вдячні за кожне зроблене у нас замовлення, бо кожне просуває нас вперед, надихає та мотивує покращувати якість, сервіс і відрізнятися серед інших.

Творимо і надалі для Вас!


Ми БУДУЄМО СВОЄ. GNIZDO
Приєднуйтесь!

 


 

  • Сайт
  • Крамниця