ХТО МИ Є?

Український бренд текстилю для дому та одягу з натурального льону


GNIZDO -  це український еко-бренд текстилю для дому та одягу з натурального льону.


Бренд почав своє інснування у 2017 році з виробництва постільної білизни з натурального льону. Згодом, додаючи до асортименту інший текстиль та одяг для дому з льону.

За ці роки ми подолали неаби який шлях і хочемо і надалі розвиватися у цьому напрямку.
 

Ми пробуємо нове:партнерства, колаборації, змінюємо моделі, підхід та товари.
Але, ми залишаємо наголовніше - нашу філософію. Вона полягає у використанні тільки натуральних матеріалів, авторського виробництва та автентиці.
Ми робимо для Вас речі, які варті того, щоб бути у Вас вдома замість звичайного мас-маркету.

Надихаючись нашою культурою, ми намагаємось більше популяризовати український продукт, тому, це - більше, ніж просто онлайн крамниця.
У нашому інстаграмі можна побачити проекти, пов'язані з іншими брендами, з якими ми роздяліємо філософію та українських художників, які вразили нас своєю творчістю.
Ми постійно перебуваємо у пошуках і саме цей процес і надалі штовхає нас вперед.


Ідея створення

Ринок постільної білизни у нашій країні був перевантажений кількістю, але не якістю. На полицях крамниць було легко знайти багато постільної білизни з Китаю, Туреччини, Европи та інших країн, рідше українського виробника. 
Але коло значно звужувалось в асортименті, коли ми питали про однотонні кольори або хоча б лаконічний дизайн, ще більше звужувалось, якщо запитували про абсолютно натуральний склад. 

Виявилось, що знайти без проблем натуральну постільну білизну однотонну за кольором, а ще й українського виробника - практично неможливо. Звичайно ж, европейські крамниці радували своїми варіантами, але хотілось розширити наш власний ринок лаконічністю. Тому ми почали думати над тією постільною білизною, яку б купили самі за всіма критеріями.

І так ми розуміли, що буде не просто, адже згідно опитуванням та існуючому асортименту, наш товар не був би скажено популярним...

 

Ми знали, що будемо створювати не мас-маркет, а нішевий продукт і обов'язково знайдемо свого клієнта. З ідеї просто натуральної білизни ми залишили тільки лляну, бо, вивчивши властивості та якості льону, одностайно сказали - ЛЬОН!

 

Це має бути саме льон! Саме тоді все інше сформувалось у голові та гармонійно почало уживатися - упаковка, деталі, концепція взагалі.

Далі-назва

 

Визначившись з концепцією, залишилось придумати назву. Але це було завдання не з легких. Це мала бути назва, яка б відображала українську душу та суть у ідеї, але у сучасному виконанні. Мозковий штурм дав свої результати - "GNIZDO". Це воно! Лаконічно, сучасно, але з українською "ментальністю".


У нас це слово асоціюється з затишком, домівкою, лелеками та добробутом, ну а написання латинецею робить своє діло. Далі було діло за дизайнером, якому ми подали ескіз та концепцію і через деякий час у нас було готове лого з надписом.


За декілька тижнів ми створили пробний продукт - знайшли постачальника тканин, пошили перші коплекти. Перед цим вивчили, який має бути пошив у якісної постільної білизни, довго шукали золоті руки для пошиття, адже це виявилось так не просто. Ми перебрали декілька кравчинь, перед тим, як знайшли тих, котрі роблять дуже дбайливо та якісно. Це були за класикою кольори "Еко" - небілений класичний льон та "Небо"- ніжно-блакитний.

 

Потім розробили упаковку (історію про яку ви зможете почитати окремо у розділі "Упаковка
та персоналізація") та інші деталі, які відрізняли наш товар від інших і робили його авторським та особливим, порахували ціну та, знайшовши ідеального фотографа, зробили перший фотосет наших комплектів. Кожен з цих етапів заслуговує на окрему історію, але ми не будемо видавати всіх секретів, а просто покажемо вам результат!

Створивши акаунт в інстаграмі, почали нашу історію...

 

Публікуючи все більше фото та активно розвиваючи сторінку, було зрозуміло, що попит на цей товар є і ми все робимо правильно...

Люди хочуть бачити мінімалізм, якість та натуральність. Це було абсолютне щастя!
Потім ми розширювали асортимент іншими кольорами, адже льон може бути зовсім не класичним та нудним, а й яскравим та цікавим. Отримуючи все більше замовлень, буваючи на виставках, працюючи з шоу-румами, було прагнення йти тільки вперед та розширяти ринок домашнього текстилю українським виробником! Постійно працюючи над якістю, ми щось змінювали, додавали, убирали, переробляли, це було частиною процесу становлення остаточної формули продукта. 


Згодом, вирішили розширити асортимент не тільки постільною білизною, але й столовим текстилем, одягом для дому та подарунками, залишаючи основну концепцію - тільки льон, бавовна та дерево, нічого зайвого! Ну, і коли все вже питалися про одяг з льону та підтримуючи хвилю моди на льон, було вирішено шити лляний одяг. Зараз ми постійно розширюємо асортимент кольорами, фасонами, але пріорітетом для нас все ж таки залишається домашній текстиль.

Творимо і надалі для Вас!


БУДУЙ СВОЄ. GNIZDO
 


 

  • Сайт
  • Крамниця